|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач електричний Tesy Bilight GCV 1204420 B11 TSR 120 л, 2 кВт, круглий, мех. керування, Болгарія, C
Артикул
363806
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Накопичувальний |
| Объем бака | 120 л |
| Мощность нагревательного элемента | 2000 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Мокрий ТЕН |
| Тип встановлення | Вертикальний |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Захист | Запобіжний клапан, Захист від перегріву, Магнієвий анод, Захист від замерзання |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальна температура нагрівання | 70°C |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1155х440х467 мм |
| Вага | 27,8 кг |
Опис
Водонагрівачі серії BiLight розроблені у відповідності з найвищими європейськими стандартами безпеки та вимогам якості. Асортимент продукції має моделі з об’ємом від 50 до 150 літрів. PISTON EFFECT для контролю швидкості вхідної води і збільшення кількості теплої води до 15%. Технологія INSUTECH розроблена компанією ТЕSY для високоефективної ізоляції і виключно низьких теплових втрат.