|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач електричний Tesy Bilight GCV 1204420 B11 TSR 120 л, 2 кВт, круглий, мех. керування, Болгарія, C
Артикул
363806
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Накопичувальний |
| Объем бака | 120 л |
| Мощность нагревательного элемента | 2000 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Мокрий ТЕН |
| Тип установки | Вертикальний |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Защита | Запобіжний клапан, Захист від перегріву, Магнієвий анод, Захист від замерзання |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальная температура нагрева | 70°C |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 1155х440х467 мм |
| Вес | 27,8 кг |
Описание
Водонагрівачі серії BiLight розроблені у відповідності з найвищими європейськими стандартами безпеки та вимогам якості. Асортимент продукції має моделі з об’ємом від 50 до 150 літрів. PISTON EFFECT для контролю швидкості вхідної води і збільшення кількості теплої води до 15%. Технологія INSUTECH розроблена компанією ТЕSY для високоефективної ізоляції і виключно низьких теплових втрат.