|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач електр. Ariston круглий BLU1 R PL DRY, 50л, 1,5кВт, сухий тен, мех. кер-ння, C, Італія, білий
Артикул
362712
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Накопичувальний |
| Объем бака | 80 л |
| Мощность нагревательного элемента | 1500 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Сухий ТЕН |
| Тип встановлення | Вертикальний |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Захист | Запобіжний клапан, Магнієвий анод |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальна температура нагрівання | 75°C |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 758х480х450 мм |
| Вага | 20,5 кг |
Опис
Електричний накопичувальний водонагрівач Ariston серії BLU1 R DRY MECHANICAL потужністю на 1500 Вт і об'ємом на 80 л. Форма кругла, монтаж вертикальний. Має механічний термостат. Термоізоляції з поліуретану товщиною 18.5 мм з боків і 15 мм зверху бака. Нагрівальний елемент - сухий ТЕН.