|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач електр. Ariston круглий BLU1 R PL DRY, 50л, 1,5кВт, сухий тен, мех. кер-ння, C, Італія, білий
Артикул
362712
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Накопичувальний |
| Объем бака | 80 л |
| Мощность нагревательного элемента | 1500 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Сухий ТЕН |
| Тип установки | Вертикальний |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Защита | Запобіжний клапан, Магнієвий анод |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальная температура нагрева | 75°C |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 758х480х450 мм |
| Вес | 20,5 кг |
Описание
Електричний накопичувальний водонагрівач Ariston серії BLU1 R DRY MECHANICAL потужністю на 1500 Вт і об'ємом на 80 л. Форма кругла, монтаж вертикальний. Має механічний термостат. Термоізоляції з поліуретану товщиною 18.5 мм з боків і 15 мм зверху бака. Нагрівальний елемент - сухий ТЕН.