|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Вертикальний Пилосос Dyson Wash G1 (473817-01) CN
Артикул
320918
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Бездротовий/Вертикальний/Ручний |
| Тип пилозбірника | Резервуар з водою |
| Вид прибирання | Вологе, Сухе |
| Потужність | 95 Вт |
| Потужність всмоктування | 7000 Па |
| Кількість насадок | 1 |
| Об'єм пилозбірника | 1 л |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1140х224х300 мм |
| Вага | 4,8 кг |