|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Вертикальний Пилосос Dyson V15 Detect (447261-01)
Артикул
272902
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Бездротовий/Вертикальний/Ручний |
| Тип пилозбірника | Циклонный (контейнер) |
| Вид прибирання | Сухе |
| Потужність | 610 Вт |
| Потужність всмоктування | 18000 Па, 25000 Па |
| Кількість насадок | 6 |
| Об'єм пилозбірника | 760 мл |
| Рівень шуму | 87 дБ;89 дБ |
| Регулювання потужності | На ручці;Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1264х252х250 мм |
| Вага | 3,08 кг |