|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Вертикальний Пилосос Dyson V12 Detect Slim Absolute (448884-01) EU
Артикул
277100
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Бездротовий/Вертикальний/Ручний |
| Тип пилозбірника | Циклонный (контейнер) |
| Вид прибирання | Сухе |
| Потужність | 545 Вт |
| Потужність всмоктування | 7000 Па |
| Кількість насадок | 5 |
| Об'єм пилозбірника | 350 мл |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1234х250х252 мм |
| Вага | 2,2 кг |