|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Вбуд. поверхня HANSA BHI679062
Артикул
329295
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Вбудована поверхня |
|---|---|
| Тип варильної поверхні | Індукційний |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Тип зон нагріву | Індукційні зони |
| Потужність конфорок, кВт | 2.2-3/2.2-3/2.2-3/2.2-3 |
| Потужність підключення | 7350 Вт |
| Управління | Сенсорне |
| Матеріал решіток | Ні |
| Електрозапалювання | Ні |
| Газ-контроль | Ні |
| Габарити вбудовування | 44х560х490 мм |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 44х592х522 мм |
| Вага | 7.65 кг |