|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
вбуд. компл. GORENJE духова шафа BO6737E02X + вар. поверхня ECT41SC
Артикул
343959
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Комплект вбудованої техніки |
|---|---|
| Тип варильної поверхні | Електрична |
| Тип духовки | Електрична |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Тип зон нагріву | Електричні конфорки |
| Кількість режимів | 12 |
| Управління | Електронне |
| Потужність конфорок, кВт | 2.3 / 1.2 / 1.2 / 1.8 |
| Електрозапалювання | Ні |
| Внутрішній об'єм, л | 77 |
| Тип очищення | Парою |
| Гриль | Інфрачервоний |
| Тип напрямних | Знімні |
| Габарити вбудовування | 562х490х70 мм |
| Розмір ніші для вбудовування | 600х564х550 мм |
| Габарити варильної поверхні | 595х520х70 мм |
| Габарити духової шафи | 595х595х564 мм |
| Вага | 7,7+26,4 кг |