|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Вбуд. духовка BEKO BBIE123002XD
Артикул
298522
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Духова шафа |
|---|---|
| Тип духовки | Електрична |
| Внутрішній об'єм, л | 72 |
| Гриль | Електричний |
| Споживання електроенергії | 0,88 кВт/год |
| Тип управління | Електронне |
| Тип очищення | Парою |
| Кількість режимів | 6 |
| Тип напрямних | Знімні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розмір ніші для вбудовування | 600х560х550 мм |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 595х594х567 мм |
| Вага | 34 кг |
Опис
Повний контроль усього, що відбувається всередині. Потрібно перевірити, як готується страва, але не хочете відчиняти дверцята, щоб не знизити температуру? Галогенне підсвічування дозволяє бачити все всередині духової шафи, тож тепер користувачеві не доведеться щоразу відчиняти її, щоб контролювати процес приготування. Міцні дверцята, що витримують важкий посуд. Гарячі й важкі деко та форми буває важко дістати з духової шафи. Надійні дверцята витримують вагу аж до 22,5 кг. Це на 20 % більше, ніж у стандартній духовій шафі, тож можна спокійно поставити гаряче деко на відчинені дверцята, щоб перевести подих.