|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Вбуд. духовка BEKO BBIE123002XD
Артикул
298522
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Духова шафа |
|---|---|
| Тип духовки | Електрична |
| Внутренний объем, л | 72 |
| Гриль | Електричний |
| Потребление электроэнергии | 0,88 кВт/год |
| Тип управления | Електронне |
| Тип очистки | Парою |
| Количество режимов | 6 |
| Тип направляющих | Знімні |
| Класс энергопотребления | А |
| Внутреннее покрытие | Емаль |
| Размер ниши для встраивания | 600х560х550 мм |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 595х594х567 мм |
| Вес | 34 кг |
Описание
Повний контроль усього, що відбувається всередині. Потрібно перевірити, як готується страва, але не хочете відчиняти дверцята, щоб не знизити температуру? Галогенне підсвічування дозволяє бачити все всередині духової шафи, тож тепер користувачеві не доведеться щоразу відчиняти її, щоб контролювати процес приготування. Міцні дверцята, що витримують важкий посуд. Гарячі й важкі деко та форми буває важко дістати з духової шафи. Надійні дверцята витримують вагу аж до 22,5 кг. Це на 20 % більше, ніж у стандартній духовій шафі, тож можна спокійно поставити гаряче деко на відчинені дверцята, щоб перевести подих.