|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Телевізор Thomson Google TV 75" UHD 75UG5C14
Артикул
340549
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Телевізор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 75" |
| Роздільна здатність дисплея | 3840x2160 |
| Операційна система | Google TV |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Тип матриці | VA |
| Технології покращення зображення | HDR10 |
| Сумарна потужність динаміків | 20 Вт |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Контрастність | 4000:1 |
| HDR | Так |
| Комунікації | Bluetooth;DLNA;LAN Ethernet;Miracast;Wi-Fi |
| Інтерфейси | 3xUSB Type-A;4xHDMI;S/PDIF вихід;Антенний вхід RF;Аудіороз'єм 3.5 мм;Композитний AV;Роз'єм Cl+ |
| ТБ-тюнер | DVB-C;DVB-S;DVB-S2;DVB-T;DVB-T2;Аналоговий |
| Потужність | 125 Вт |
| Сумісність VESA | 200 х 200 мм |
| Габарити без підставки | 1668х956х89 мм |
| Габарити із підставкою | 1668х990х281 мм |
| Вага | 24 кг |