|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Телевізор ERGO 43JUQ85
Артикул
326983
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Телевізор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 43" |
| Роздільна здатність дисплея | 3840x2160 |
| Операційна система | Google TV |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Тип матриці | VA |
| Технології покращення зображення | Dolby Vision, AI Super Clarity, AI Super Contrast, AI Super Resolution |
| Сумарна потужність динаміків | 20 Вт |
| Тип підсвічування | QLED |
| Контрастність | 5000:1 |
| HDR | Так |
| Комунікації | AirPlay;Bluetooth;LAN Ethernet;Miracast;Wi-Fi |
| Інтерфейси | 2xUSB Type-A;3xHDMI;S/PDIF вихід;Аудіороз'єм 3.5 мм;Роз'єм Cl+ |
| ТБ-тюнер | DVB-C;DVB-S;DVB-S2;DVB-T;DVB-T2;Аналоговий |
| Потужність | 50 Вт |
| Сумісність VESA | 200 х 200 мм |
| Габарити без підставки | 957х568х87 мм |
| Габарити із підставкою | 957х623х233 мм |
| Вага | 6,9 кг |