|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Телевізор ERGO 32JFQ7510 рідкокристалічний
Артикул
394146
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Телевізор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 32" |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1080 |
| Операційна система | Android TV |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Тип матриці | VA, QLED |
| Технології покращення зображення | HDR10, HLG, Dolby Vision, AI Super Clarity, AI Super Contrast, AI Super Resolution, Matte Screen Pro |
| Сумарна потужність динаміків | 20 Вт |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Контрастність | 3000:1 |
| HDR | Так |
| Комунікації | Bluetooth;Wi-Fi 5 |
| Інтерфейси | 1xUSB Type-A;1хLAN;2xHDMI;Mini-jack 3,5 mm |
| ТБ-тюнер | DVB-C;DVB-S;DVB-S2;DVB-T;DVB-T2;Аналоговий |
| Потужність | 55 Вт |
| Сумісність VESA | 200 х 200 мм |
| Габарити без підставки | 718х421х83 мм |
| Габарити із підставкою | 718х475х229 мм |
| Вага | 3,7 кг |