|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ручний пилосос Mijia Vacuum Cleaner 2 Pro (BHR6273CN)
Артикул
324299
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Бездротовий/Вертикальний/Ручний |
| Тип пилозбірника | Циклонный (контейнер) |
| Вид прибирання | Вологе, Сухе |
| Потужність | 500 Вт |
| Потужність всмоктування | 7000 Па |
| Кількість насадок | 3 |
| Об'єм пилозбірника | 500 мл |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Регулювання потужності | Ні |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1190х257х186 мм |
| Вага | 2,2 кг |