|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ручний пилосос Dreame Mova K30 Mix (HMV24A)
Артикул
355273
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Бездротовий/Миючий/Вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Вид прибирання | Вологе, Сухе, Збір рідини, Миття підлоги |
| Потужність | 300 Вт |
| Потужність всмоктування | 18000 Па |
| Кількість насадок | 7 |
| Об'єм пилозбірника | 350 мл |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1100х250х225 мм |
| Вага | 3,98 кг |