|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ручний пилосос Dreame Mova K10 (BVC-T8A)
Артикул
296205
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Бездротовий/Вертикальний/Ручний |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Резервуар з водою |
| Вид прибирання | Вологе, Сухе, Збір рідини, Миття підлоги |
| Потужність | 200 Вт |
| Потужність всмоктування | 6500 Па |
| Кількість насадок | 1 |
| Об'єм пилозбірника | 890 мл |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 268х292х111 мм |
| Вага | 3,8 кг |