|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ручний пилосос Dreame Mova J10 (VJ10A)
Артикул
354058
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Бездротовий/Вертикальний/Ручний |
| Тип пилозбірника | Циклонный (контейнер) |
| Вид прибирання | Сухе |
| Потужність | 310 Вт |
| Потужність всмоктування | 19000 Па |
| Кількість насадок | 2 |
| Об'єм пилозбірника | 500 мл |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1240х256х249 мм |
| Вага | 2,9 кг |