|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ручний пилосос Dreame H12 Pro Flex Reach (HHR44A)
Артикул
359385
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Бездротовий/Миючий/Вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Резервуар з водою |
| Вид прибирання | Вологе, Сухе, Збір рідини, Миття підлоги |
| Потужність | 400 Вт |
| Потужність всмоктування | 18000 Па |
| Кількість насадок | 1 |
| Об'єм пилозбірника | 700 мл |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1362х402х368 мм |
| Вага | 5,1 кг |
Опис
Купити Пилосос Dreame Wet and Dry Vacuum H12 Pro Flex Reach Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.