|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ручний пилосос Dreame H12 Pro Flex Reach (HHR44A)
Артикул
359385
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Пилосос |
|---|---|
| Тип пылесоса | Бездротовий/Миючий/Вертикальний |
| Тип пылесборника | Контейнер, Резервуар з водою |
| Вид уборки | Збір рідини, Миття підлоги, Вологе, Сухе |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Мощность всасывания | 18000 Па |
| Количество насадок | 1 |
| Объем пылесборника | 700 мл |
| Уровень шума | 76 дБ |
| Регулировка мощности | Так |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 1362х402х368 мм |
| Вес | 5,1 кг |
Описание
Купити Пилосос Dreame Wet and Dry Vacuum H12 Pro Flex Reach Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.