|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ручний пилосос Deerma Vacuum Cleaner Blue (DX1000W)
Артикул
317605
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Вертикальний/Ручний |
| Тип пилозбірника | Циклонный (контейнер) |
| Вид прибирання | Сухе |
| Потужність | 600 Вт |
| Потужність всмоктування | 16000 Па |
| Кількість насадок | 3 |
| Об'єм пилозбірника | 600 мл |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Регулювання потужності | Ні |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1155х240х208 мм |
| Вага | 3,5 кг |