|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ручний пилосос Deerma Corded Hand Stick Vacuum Cleaner (DX115C)
Артикул
317607
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Вертикальний/Із мішком |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Вид прибирання | Сухе |
| Потужність | 600 Вт |
| Потужність всмоктування | 15000 Па |
| Кількість насадок | 3 |
| Об'єм пилозбірника | 1,2 л |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1019х206х128 мм |
| Вага | 2 кг |