|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Вбуд. духовка ELECTROLUX EOF3H00BX
Артикул
298820
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Духова шафа |
|---|---|
| Тип духовки | Електрична |
| Внутренний объем, л | 65 |
| Гриль | Електричний |
| Потребление электроэнергии | 0,89 кВт/год |
| Тип управления | Електронне |
| Тип очистки | Парою |
| Количество режимов | 8 |
| Тип направляющих | Знімні |
| Класс энергопотребления | А |
| Внутреннее покрытие | Емаль |
| Размер ниши для встраивания | 593х560х550 мм |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 590х594х560 мм |
| Вес | 28,1 кг |
Описание
У духовій шафі 600 SurroundCook Oven все буде приготовлено рівномірно — від смаженої курки з хрусткою скоринкою до делікатних безе. Наша духовка забезпечує постійну внутрішню температуру у всій духовій шафі, оскільки вентилятор здійснює циркуляцію повітря та тепла. Тому більше не потрібно перевертати страви або регулювати дека. Рівномірне готування з функцією Multilevel. Насолоджуйтесь рівномірним приготуванням страв завдяки функції Multilevel. Додаткове нагрівальне кільце забезпечує рівномірне готування на трьох рівнях. Ідеально підходить для створення найпухкішого печива та розкішних пирогів.