|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Вбуд. духовка ELECTROLUX EOF3H00BX
Артикул
298820
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Духова шафа |
|---|---|
| Тип духовки | Електрична |
| Внутрішній об'єм, л | 65 |
| Гриль | Електричний |
| Споживання електроенергії | 0,89 кВт/год |
| Тип управління | Електронне |
| Тип очищення | Парою |
| Кількість режимів | 8 |
| Тип напрямних | Знімні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розмір ніші для вбудовування | 593х560х550 мм |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 590х594х560 мм |
| Вага | 28,1 кг |
Опис
У духовій шафі 600 SurroundCook Oven все буде приготовлено рівномірно — від смаженої курки з хрусткою скоринкою до делікатних безе. Наша духовка забезпечує постійну внутрішню температуру у всій духовій шафі, оскільки вентилятор здійснює циркуляцію повітря та тепла. Тому більше не потрібно перевертати страви або регулювати дека. Рівномірне готування з функцією Multilevel. Насолоджуйтесь рівномірним приготуванням страв завдяки функції Multilevel. Додаткове нагрівальне кільце забезпечує рівномірне готування на трьох рівнях. Ідеально підходить для створення найпухкішого печива та розкішних пирогів.