|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Робот-пилосос Dreame Bot L50 Pro Ultra (RLL84CE) White
Артикул
359387
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Робот-пилосос |
|---|---|
| Тип пылесоса | Автоматичний |
| Тип пылесборника | Контейнер, Резервуар з водою |
| Вид уборки | Вологе, Сухе |
| Потребляемая мощность | 78 Вт |
| Мощность всасывания | 19500 Па |
| Количество насадок | 2 |
| Объем пылесборника | 395 мл |
| Уровень шума | 63 дБ |
| Регулировка мощности | Так |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 89,5х350х352 мм |
| Вес | 3,8 кг |
Описание
Купити Робот-пилосос Dreame Robot Vacuum L50 Pro Ultra Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.