|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Робот-пилосос Dreame Bot L50 Pro Ultra (RLL84CE) White
Артикул
359387
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Робот-пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Автоматичний |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Резервуар з водою |
| Вид прибирання | Вологе, Сухе |
| Потужність | 78 Вт |
| Потужність всмоктування | 19500 Па |
| Кількість насадок | 2 |
| Об'єм пилозбірника | 395 мл |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 89,5х350х352 мм |
| Вага | 3,8 кг |
Опис
Купити Робот-пилосос Dreame Robot Vacuum L50 Pro Ultra Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.