|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Пилосос Philips мішковий 3000 series, 900Вт, 3л, НЕРА, чорний (XD3112/09)
Артикул
376138
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Пилосос |
|---|---|
| Тип пылесоса | Традиційний |
| Тип пылесборника | Одноразовий мішок |
| Вид уборки | Сухе |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Мощность всасывания | 25000 Па |
| Количество насадок | 3 |
| Объем пылесборника | 3 л |
| Уровень шума | 79 дБ |
| Регулировка мощности | На корпусі |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 400х282х251 мм |
| Вес | 4,6 кг |
Описание
У новому пилососі Philips Performer Compact XD3112/09 компактний дизайн поєднується з високою потужністю. Оцініть ретельне прибирання по всьому будинку з технологією AirflowMax і насадкою TriActive, котра володіє відразу 3 функціями прибирання.