|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Пилосос Philips мішковий 3000 series, 900Вт, 3л, НЕРА, чорний (XD3112/09)
Артикул
376138
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Традиційний |
| Тип пилозбірника | Одноразовий мішок |
| Вид прибирання | Сухе |
| Потужність | 900 Вт |
| Потужність всмоктування | 25000 Па |
| Кількість насадок | 3 |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 400х282х251 мм |
| Вага | 4,6 кг |
Опис
У новому пилососі Philips Performer Compact XD3112/09 компактний дизайн поєднується з високою потужністю. Оцініть ретельне прибирання по всьому будинку з технологією AirflowMax і насадкою TriActive, котра володіє відразу 3 функціями прибирання.