|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Набір для визначення розміру кільця Oura Ring 4 Sizing Kit
Артикул
410491
В наличии
Новый отзыв или комментарий
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Смарт-кільце |
|---|---|
| Размер кольца | 19,8 мм, 20,7 мм, 21,5 мм, 22,3 мм, 23 мм, 16,5 мм, 17,4 мм, 18,2 мм, 18,9 мм |
| Ширина | 7,8 мм |
| Толщина | 2,8 мм |
| Подключение | Ні |
| Возможные измерения | Кількість кроків, Пульсометр, Рівень кисню у крові, Рівень стресу, Температура тіла, Варіабельність серцевого ритму (HRV), Витрата енергії (калорії), Відстеження сну, Жіночий календар |
| Управление | Ні |
| Совместимость | Ні |
| Защита от влаги | Ні |
| Способ зарядки | Ні |
| Время автономной работы | Немає данних |
| Рабочая температура | Нема данних |
| Материал | Пластик |