|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Набір для визначення розміру кільця Oura Ring 4 Sizing Kit
Артикул
410491
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Смарт-кільце |
|---|---|
| Размер кольца | 19,8 мм, 20,7 мм, 21,5 мм, 22,3 мм, 23 мм, 16,5 мм, 17,4 мм, 18,2 мм, 18,9 мм |
| Ширина | 7,8 мм |
| Толщина | 2,8 мм |
| Підключення | Ні |
| Возможные измерения | Кількість кроків, Пульсометр, Рівень кисню у крові, Рівень стресу, Температура тіла, Варіабельність серцевого ритму (HRV), Витрата енергії (калорії), Відстеження сну, Жіночий календар |
| Управління | Ні |
| Сумісність | Ні |
| Захист від вологи | Ні |
| Спосіб заряджання | Ні |
| Время автономной работы | Немає данних |
| Рабочая температура | Нема данних |
| Матеріал | Пластик |