|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор DELL 27" P2725H D-Sub, HDMI, DP, USB3.2, IPS, 100Hz, sRGB 99%, Pivot
Артикул
362557
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Монітор |
|---|---|
| Диагональ экрана | 27" |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение дисплея | 1920x1080 |
| Частота обновления экрана | 100 Гц |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Время отклика матрицы, мс | 8 мс |
| Изогнутый экран | Ні |
| Интерфейсы | 1xUSB Type-A, 1xHDMI, 1хDisplayPort, 1xVGA |
| Встроенные динамики | Ні |
| Покрытие дисплея | Антиблікове |
| Тип подсветки | WLED |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Контрастность | 1500:1 |
| Технологии дисплея | Flicker-Free |
| Регулировка положения | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Розворот до 315° |
| Размер | 611х535х192 мм |
| Вес | 4,03 кг |
Описание
Монітор DELL 27" P2725H має IPS-матрицю, яка забезпечує високу якість передачі кольорів та широкі кути огляду. Його роздільна здатність - Full HD (1920x1080), а частота оновлення становить 100 Гц, забезпечуючи плавне відтворення відео. Покриття sRGB на рівні 99% гарантує точне і насичене відтворення кольорів, що особливо важливо для графічного дизайну. Монітор має різноманітні порти підключення, такі як D-Sub, HDMI, DP та USB3.2, що забезпечує зручність використання з різними пристроями. Функція Pivot дозволяє повертати екран для комфортного перегляду документів у портретному режимі.