|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор DELL 27" P2725H D-Sub, HDMI, DP, USB3.2, IPS, 100Hz, sRGB 99%, Pivot
Артикул
362557
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 8 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 1xUSB Type-A, 1xHDMI, 1хDisplayPort, 1xVGA |
| Вбудовані динаміки | Ні |
| Покриття дисплея | Антиблікове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1500:1 |
| Технології дисплея | Flicker-Free |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Розворот до 315° |
| Розмір | 611х535х192 мм |
| Вага | 4,03 кг |
Опис
Монітор DELL 27" P2725H має IPS-матрицю, яка забезпечує високу якість передачі кольорів та широкі кути огляду. Його роздільна здатність - Full HD (1920x1080), а частота оновлення становить 100 Гц, забезпечуючи плавне відтворення відео. Покриття sRGB на рівні 99% гарантує точне і насичене відтворення кольорів, що особливо важливо для графічного дизайну. Монітор має різноманітні порти підключення, такі як D-Sub, HDMI, DP та USB3.2, що забезпечує зручність використання з різними пристроями. Функція Pivot дозволяє повертати екран для комфортного перегляду документів у портретному режимі.