|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор DELL 27" AW2725QF 2xHDMI, DP, USB, IPS, 3840x2160, 180Hz, 0.5ms, DCI-P3 95%, G-SYNC, AdaptiveSync, Pivot, HDR 600
Артикул
363524
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Монітор |
|---|---|
| Диагональ экрана | 27" |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение дисплея | 3840x2160 |
| Частота обновления экрана | 180 Гц |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Время отклика матрицы, мс | 0,5 мс |
| Изогнутый экран | Ні |
| Интерфейсы | 2xHDMI, 1xUSB Type-A, 1хDisplayPort |
| Встроенные динамики | Ні |
| Покрытие дисплея | Антиблікове |
| Тип подсветки | WLED |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Контрастность | 1000:1 |
| Технологии дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;HDR600;NVIDIA G-Sync |
| Регулировка положения | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання підставки по висоті |
| Размер | 611х519х244 мм |
| Вес | 7,2 кг |
Описание
Монітор DELL 27" AW2725QF пропонує IPS-матрицю з роздільною здатністю 4K (3840x2160), яка забезпечує неймовірну деталізацію та яскравість кольорів. Частота оновлення 180 Гц і час відгуку 0,5 мс роблять його ідеальним для динамічних ігор. Технології G-SYNC та AdaptiveSync забезпечують плавний ігровий процес без розривів зображення. Підтримка HDR 600 і 95% охоплення DCI-P3 роблять цей монітор відмінним вибором як для геймерів, так і для творчих завдань.