|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор DELL 27" AW2725QF 2xHDMI, DP, USB, IPS, 3840x2160, 180Hz, 0.5ms, DCI-P3 95%, G-SYNC, AdaptiveSync, Pivot, HDR 600
Артикул
363524
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 3840x2160 |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 0,5 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 2xHDMI, 1xUSB Type-A, 1хDisplayPort |
| Вбудовані динаміки | Ні |
| Покриття дисплея | Антиблікове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1000:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;HDR600;NVIDIA G-Sync |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 611х519х244 мм |
| Вага | 7,2 кг |
Опис
Монітор DELL 27" AW2725QF пропонує IPS-матрицю з роздільною здатністю 4K (3840x2160), яка забезпечує неймовірну деталізацію та яскравість кольорів. Частота оновлення 180 Гц і час відгуку 0,5 мс роблять його ідеальним для динамічних ігор. Технології G-SYNC та AdaptiveSync забезпечують плавний ігровий процес без розривів зображення. Підтримка HDR 600 і 95% охоплення DCI-P3 роблять цей монітор відмінним вибором як для геймерів, так і для творчих завдань.