|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор DELL 21.5" P2225H D-Sub, HDMI, DP, USB3.2, IPS, 100Hz, sRGB 99%, Pivot
Артикул
363822
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Монітор |
|---|---|
| Диагональ экрана | 21,5 " |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение дисплея | 1920x1080 |
| Частота обновления экрана | 100 Гц |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Время отклика матрицы, мс | 8 мс |
| Изогнутый экран | Ні |
| Интерфейсы | 1xUSB Type-A, 1xHDMI, 1хDisplayPort, 1xVGA |
| Встроенные динамики | Ні |
| Покрытие дисплея | Антиблікове |
| Тип подсветки | WLED |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Контрастность | 1500:1 |
| Технологии дисплея | Flicker-Free |
| Регулировка положения | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання підставки по висоті |
| Размер | 488х482х182 мм |
| Вес | 2,58 кг |
Описание
Монітор DELL 21.5" P2225H пропонує різноманітні варіанти підключення, включаючи D-Sub, HDMI, DP і USB 3.2. Він оснащений IPS-панеллю для чудової передачі кольору і широких кутів огляду. З частотою оновлення 100 Гц він забезпечує плавні та чіткі візуальні ефекти. Монітор охоплює 99% колірного спектра sRGB, гарантуючи яскраві та точні кольори. Крім того, він підтримує функцію повороту для гнучкої орієнтації екрану.