|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор DELL 21.5" P2225H D-Sub, HDMI, DP, USB3.2, IPS, 100Hz, sRGB 99%, Pivot
Артикул
363822
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 21,5 " |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрану | 100 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 8 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 1xUSB Type-A, 1xHDMI, 1хDisplayPort, 1xVGA |
| Вбудовані динаміки | Ні |
| Покриття дисплея | Антиблікове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1500:1 |
| Технології дисплея | Flicker-Free |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 488х482х182 мм |
| Вага | 2,58 кг |
Опис
Монітор DELL 21.5" P2225H пропонує різноманітні варіанти підключення, включаючи D-Sub, HDMI, DP і USB 3.2. Він оснащений IPS-панеллю для чудової передачі кольору і широких кутів огляду. З частотою оновлення 100 Гц він забезпечує плавні та чіткі візуальні ефекти. Монітор охоплює 99% колірного спектра sRGB, гарантуючи яскраві та точні кольори. Крім того, він підтримує функцію повороту для гнучкої орієнтації екрану.