|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор 27" Xiaomi 4K Monitor A27Ui (ELA6221EU)
Артикул
376909
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Монітор |
|---|---|
| Диагональ экрана | 27" |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение дисплея | 3840x2160 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Время отклика матрицы, мс | 6 мс |
| Изогнутый экран | Ні |
| Интерфейсы | 2xHDMI, 2xUSB Type-A, 1хUSB Type-C, 1хDisplayPort, 1хMini-jack 3,5 mm |
| Встроенные динамики | Так |
| Покрытие дисплея | Антиблікове |
| Тип подсветки | WLED |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Контрастность | 1200:1 |
| Технологии дисплея | Flicker-Free;HDR Ready |
| Регулировка положения | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання підставки по висоті |
| Размер | 613х511х185 мм |
| Вес | 5,5 кг |
Описание
Купити Монітор 27" Xiaomi 4K Monitor A27Ui (ELA6221EU) Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.