|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор 27" Xiaomi 4K Monitor A27Ui (ELA6221EU)
Артикул
376909
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 3840x2160 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 6 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 2xHDMI, 2xUSB Type-A, 1хUSB Type-C, 1хDisplayPort, 1хMini-jack 3,5 mm |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Антиблікове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1200:1 |
| Технології дисплея | Flicker-Free;HDR Ready |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 613х511х185 мм |
| Вага | 5,5 кг |
Опис
Купити Монітор 27" Xiaomi 4K Monitor A27Ui (ELA6221EU) Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.