|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Духова шафа Whirlpool електрична, 71л, A, конвекція, чорний (OMK38HU0B)
Артикул
371458
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Духова шафа |
|---|---|
| Тип духовки | Електрична |
| Внутренний объем, л | 71 |
| Гриль | Електричний |
| Потребление электроэнергии | 0,99 кВт/год |
| Тип управления | Механічне |
| Тип очистки | Парою |
| Количество режимов | 9 |
| Тип направляющих | Знімні |
| Класс энергопотребления | А |
| Внутреннее покрытие | Емаль |
| Размер ниши для встраивания | 583х560х560 мм |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 595х595х551 мм |
| Вес | 26,9 кг |
Описание
Вбудована електрична духова шафа Whirlpool OMK38HU0B: гідролітичне очищення Smart Clean, знімні напрямні, клас енергоспоживання A. Інноваційна функція Cook3 дасть змогу одночасно готувати до трьох різних страв одночасно. Користувач може бути впевненим, що запахи не змішаються. Наявність таймера позбавить від постійного контролю за процесом. Поки готується їжа, можна спокійно займатися іншими справами і не турбуватися, що упустить момент, і страва пригорить. 8 програм багатофункціональної духової шафи Whirlpool OMK38HU0B дають змогу досягти ідеальних результатів, не залежно від того, що готуєте.