|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Духова шафа Whirlpool електрична, 71л, A, конвекція, чорний (OMK38HU0B)
Артикул
371458
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Духова шафа |
|---|---|
| Тип духовки | Електрична |
| Внутрішній об'єм, л | 71 |
| Гриль | Електричний |
| Споживання електроенергії | 0,99 кВт/год |
| Тип управління | Механічне |
| Тип очищення | Парою |
| Кількість режимів | 9 |
| Тип напрямних | Знімні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розмір ніші для вбудовування | 583х560х560 мм |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 595х595х551 мм |
| Вага | 26,9 кг |
Опис
Вбудована електрична духова шафа Whirlpool OMK38HU0B: гідролітичне очищення Smart Clean, знімні напрямні, клас енергоспоживання A. Інноваційна функція Cook3 дасть змогу одночасно готувати до трьох різних страв одночасно. Користувач може бути впевненим, що запахи не змішаються. Наявність таймера позбавить від постійного контролю за процесом. Поки готується їжа, можна спокійно займатися іншими справами і не турбуватися, що упустить момент, і страва пригорить. 8 програм багатофункціональної духової шафи Whirlpool OMK38HU0B дають змогу досягти ідеальних результатів, не залежно від того, що готуєте.