|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Духова шафа Beko електрична, 72л, A, дисплей, конвекція, чорний (BBIM13300XD)
Артикул
366260
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Духова шафа |
|---|---|
| Тип духовки | Електрична |
| Внутренний объем, л | 72 |
| Гриль | Електричний |
| Потребление электроэнергии | 0,88 кВт/год |
| Тип управления | Електронне |
| Тип очистки | Парою |
| Количество режимов | 8 |
| Тип направляющих | Телескопічні |
| Класс энергопотребления | А |
| Внутреннее покрытие | Емаль |
| Размер ниши для встраивания | 600х560х550 мм |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 595х594х567 мм |
| Вес | 29,2 кг |
Описание
Телескопічні напрямні. Безпечне та зручне виймання дека. Якщо користувачеві важко діставати з духовки важкі страви, телескопічні напрямні спростять його життя. Система напрямних дає змогу повністю (або на 2/3 для моделей із частковими телескопічними напрямними) висунути деко з духовки та забезпечує його підтримку. Галогенне підсвічування. Хороша видимість страви, що готується. Хочете спостерігати за процесом приготування, але не хочете відкривати дверцята, щоб не випускати жар? Галогенне підсвічування добре освітлює нішу духової шафи, даючи змогу стежити за своїм кулінарним шедевром через щільно закриті дверцята.