|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Духова шафа Beko електрична, 72л, A, дисплей, конвекція, чорний (BBIM13300XD)
Артикул
366260
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Духова шафа |
|---|---|
| Тип духовки | Електрична |
| Внутрішній об'єм, л | 72 |
| Гриль | Електричний |
| Споживання електроенергії | 0,88 кВт/год |
| Тип управління | Електронне |
| Тип очищення | Парою |
| Кількість режимів | 8 |
| Тип напрямних | Телескопічні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розмір ніші для вбудовування | 600х560х550 мм |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 595х594х567 мм |
| Вага | 29,2 кг |
Опис
Телескопічні напрямні. Безпечне та зручне виймання дека. Якщо користувачеві важко діставати з духовки важкі страви, телескопічні напрямні спростять його життя. Система напрямних дає змогу повністю (або на 2/3 для моделей із частковими телескопічними напрямними) висунути деко з духовки та забезпечує його підтримку. Галогенне підсвічування. Хороша видимість страви, що готується. Хочете спостерігати за процесом приготування, але не хочете відкривати дверцята, щоб не випускати жар? Галогенне підсвічування добре освітлює нішу духової шафи, даючи змогу стежити за своїм кулінарним шедевром через щільно закриті дверцята.