|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Робот-пилосос Ecovacs Deebot X5 PRO OMNI DDX39 White
Артикул
341160
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Робот-пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Автоматичний |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Резервуар з водою |
| Вид прибирання | Вологе, Сухе |
| Потужність | 45 Вт |
| Потужність всмоктування | 12800 Па |
| Кількість насадок | 1 |
| Об'єм пилозбірника | 300 мл |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 95х346х313 мм |
| Вага | 4,3 кг |