|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Робот пилосос Bissell EV675 Multi-Surface
Артикул
293247
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Робот-пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Автоматичний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Вид прибирання | Сухе |
| Потужність | 65 Вт |
| Потужність всмоктування | 4000 Па |
| Кількість насадок | 1 |
| Об'єм пилозбірника | 400 мл |
| Рівень шуму | 51 Дб |
| Регулювання потужності | Ні |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 320х320х89 мм |
| Вага | 3 кг |