|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Пилосос GORENJE VCEB 11 CXR II (CJ151)
Артикул
329278
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Традиційний |
| Тип пилозбірника | Одноразовий мішок, Багаторазовий мішок |
| Вид прибирання | Сухе |
| Потужність | 800 Вт |
| Потужність всмоктування | 13000 Па |
| Кількість насадок | 3 |
| Об'єм пилозбірника | 2 л |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Регулювання потужності | На корпусі |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 215х350х260 мм |
| Вага | 3,3 кг |