|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Пилосос акумуляторний ELECTROLUX EP83HB25UV
Артикул
354102
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Бездротовий/Вертикальний/Ручний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Вид прибирання | Сухе |
| Потужність | 25 Вт |
| Потужність всмоктування | 5000 Па |
| Кількість насадок | 4 |
| Об'єм пилозбірника | 400 мл |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Регулювання потужності | На ручці |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1150х250х250 мм |
| Вага | 3,21 кг |