|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Плита комбінована BEKO FBM62330GXTN
Артикул
358744
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Плита комбінована |
|---|---|
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Тип духовки | Газова |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип зон нагріву | Газові конфорки |
| Електрозапалювання | Автоматичний |
| Гриль | Електричний |
| Тип очищення | Традиційний (емаль легкого очищення) |
| Управління | Механічне |
| Матеріал решіток | Чавунні |
| Потужність конфорок, кВт | 2.9 / 2 / 1 / 2 |
| Газ-контроль | Так |
| Кількість програм | 8 |
| Конвекція | Так |
| Кількість стекол дверцят | 3 |
| Тип напрямних | Знімні |
| Особливості | Вентилятор охолодження;Дисплей;Таймер |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 850х600х600 мм |
| Габарити в упаковці, мм | 970х660х700 мм |
| Вага | 51,5 кг |
| Вага в упаковці | 54 кг |