|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Планшет Apple iPad (2021) 10.2 Wi-Fi 256GB Silver (MK2P3)
Артикул
215482
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Планшет |
|---|---|
| Модель | iPad 10.2 (2021) Wi-Fi |
| LTE | Ні |
| Діагональ екрана | 10.2" |
| Тип матриці | IPS Retina |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | Apple A13 Bionic |
| Місткість накопичувача | 256 ГБ |
| Інтерфейси підключення | Lightning, Jack 3,5 mm |
| Комунікації | Wi-Fi 5, Bluetooth 4.2 |
| Диапазон емкости аккумулятора | 8000 - 8999 мАг |
| Роздільна здатність дисплея | 2160x1620 |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота процесора (ГГц) | 2,65 ГГц |
| Основна камера | 8 Мп |
| Основной модуль камеры | 8 Мп |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Ємність акумулятора | 8557 мАг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 250,6х174,1х7,5 мм |
| Вага | 487 г |