|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Xiaomi Redmi Book 16 2025 C5-210H 16/1TB 2.5K (JYU4638CN)
Артикул
397397
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Тип ноутбука | Для навчання, Для роботи |
|---|---|
| Діагональ екрана | 16" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Серия процессора | Intel Core 5 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Місткість накопичувача | 512 ГБ |
| Ємність акумулятора | 72 Вт*г |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Процесор | Intel Core 5 210H |
| Частота процесора (ГГц) | 1,6-4,8 ГГц |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Об'єм пам'яті відеокарти | Використовує ОЗУ |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Частота пам'яті | 5200 МГц |
| Тип накопичувача | M.2 NVMe Gen.4 |
| Порти та роз'єми | 1 x HDMI;1 x Universal Audio Jack;1 x USB 2.0 Type-A;1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A;2 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Комунікації | Bluetooth 5.2;Wi-Fi 6 |
| Вага | 1,65 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 345х248х16 мм |