|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6 GTX i5 8G 1050MAX-Q 1TB (JYU4200CN)
Артикул
320023
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Тип ноутбука | Для навчання, Для роботи |
|---|---|
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Серия процессора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 GB |
| Місткість накопичувача | 256 GB |
| Ємність акумулятора | 60 Вт*г |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Процесор | Intel Core i7-8550U |
| Частота процесора (ГГц) | 1,8-4,0 ГГц |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce MX150 |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 2 GB GDDR5 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 2400 МГц |
| Тип накопичувача | M.2 NVMe |
| Порти та роз'єми | 2 x USB 3.0 Type-A;Combo jack;HDMI |
| Комунікації | Bluetooth 5.0;Wi-Fi 5 |
| Вага | 1,8 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 348,4х237,5х16,3 мм |